Contact Form 7 - en to he_IL translation catalogue (211 entries)

en: %s ago
he_IL: לפני %s

en: (required)
he_IL: (חובה)

en: (select language)
he_IL: (בחר שפה)

en: * One choice per line.
he_IL: * בחירה אחת בכל שורה.

en: * That means visitor who accepts the term unchecks it.
he_IL: * כלומר, גולש שמסכים לתנאים צריך להסיר את הסימון.

en: * quiz|answer (e.g. 1+1=?|2)
he_IL: * שאלה|תשובה (למשל: 1+1=?|2)

en: <a href="http://contactform7.com/docs/" target="_blank">Docs</a>
he_IL: <a href="http://contactform7.com/docs/" target="_blank">תיעוד</a>

en: <a href="http://contactform7.com/faq/" target="_blank">FAQ</a>
he_IL: <a href="http://contactform7.com/faq/" target="_blank">שאלות ותשובות</a>

en: <a href="http://contactform7.com/support/" target="_blank">Support</a>
he_IL: <a href="http://contactform7.com/support/" target="_blank">תמיכה</a>

en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
he_IL: <code>%1$s</code> תכונה של <code>WPCF7_ContactForm</code> אובייקט <strong>אינה נגישה יותר</strong>. השתמש ב מקום זה בשיטת <code>%2$s</code>.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
he_IL: <strong>הגדרות נוספות</strong> מאפשר להגדיר את התנהגות טופס יצירת הקשר הזה באמצעות הוספת קטעי קוד.

en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
he_IL: <strong>Contact Form 7 %1$s דורשת וורדפרס בגרסה %2$s ומעלה.</strong> נא  <a href="%3$s">לעדכ קודם את וורדפרס</a>.

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
he_IL: <strong>שכפל</strong> - משכפל את הטופס הזה. טופס יצירת קשר משוכפל יורש את כל התוכן של הטופס המקורי, אבל יש לו מזהה שונה.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
he_IL: <strong>עריכה</strong> - מנווט למסך העריכה של טופס יצירת קשר זה. אפשר לנווט לשם גם באמצעות לחיצה על שם הטופס.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
he_IL: <strong>טופס</strong> הוא תוכן של טופס HTML. שאתה יכול להשתמש בו ב HTML באופן שרירותי , אשר מותר לשימוש ברכיב טופס. אפשר להשתמש כאן גם בתגיות טופס של Contact Form 7.

en: <strong>Jetpack may cause problems for other plugins in certain cases.</strong> <a href="%s" target="_blank">See how to avoid it.</a>
he_IL: תוסף <strong>Jetpack עלול לגרום לבעיות לתוספים אחרים במקרים מסוימים.</strong> <a href="%s" target="_blank">ראה כיצד להימנע מזה.</a>

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
he_IL: <strong>ימייל (2)</strong>זו תבנית מייל נוספת הפועלת באופן דומה ללמייל מייל (2) שונה בכך שהוא נשלח רק כאשר מייל נשלח בהצלחה.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
he_IL: <strong>מייל</strong> מנהל תבנית מייל (כותרות וגוף הודעה) שתוסף יצירת קשר זה זה ישלח כאשר משתמש שולח הודעה באמצעותו. אפשר להשתמש כאן בתגיות-מייל של Contact Form 7’

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
he_IL: <strong>כותרת</strong> היא כותרת הטופס. כותרת זו משמשת רק מתן תווים לטופס יצירת הקשר, ואפשר לערוך אותה.

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
he_IL: תגית-טופס היא קיצור קוד הסגור בתוך סוגריים מרובעים לשימוש בתוכן הטופס. תגית-טופס ככלל מייצגת שדה קלט, והרכיבים שלה ניתנים להפרדה לארבעה חלקים, סוג, שם, אפשרויות, וערכים. תוסף Contact Form 7 תומך בכמה סוגים של תגיות-טופס כולל שדות טקסט, שדות מספר, שדות תאריך, תיבות סימון, כפתורי רדיו, תפריטים, שדות העלאת קובץ, קוד אימות CAPTCHAs, ושדות שאלה.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
he_IL: תגית-מייל היא גם קיצור קוד בתוך סוגריים מרובעים, שאפשר להשתמש בו בכל מייל ובכל שדה במייל. תגית-מייל מייצגת ערך קלט של משתמש דרך שדה קלט של תגית-טופס התואמת.

en: Acceptable file types
he_IL: סוגי קבצים מקובלים

en: Acceptance
he_IL: קבלה

en: Add New
he_IL: הוספה

en: Add New Contact Form
he_IL: הוספת טופס חדש ליצירת קשר

en: Adding A New Contact Form
he_IL: הוספת טופס חדש של יצירת קשר

en: Additional Settings
he_IL: הגדרות נוספות

en: Additional headers:
he_IL: כותרות נוספות:

en: Admin Screen
he_IL: מסך ניהול

en: Akismet
he_IL: Akismet - בודק תגובות זבל

en: Allow multiple selections?
he_IL: אפשר בחירות מרובות?

en: And, put this code into the File Attachments field below.
he_IL: בנוסף, הכנס קוד זה לשדות הקבצים המצורפים להלן.

en: And, put this code into the Mail fields below.
he_IL: בנוסף, הכנס קוד זה לשדות הדואר למטה.

en: Author
he_IL: מחבר

en: Available Actions
he_IL: פעולות זמינות

en: Background color
he_IL: צבע רקע

en: CAPTCHA
he_IL: קוד אימות

en: Checkboxes
he_IL: תיבות סימון

en: Choices
he_IL: בחירות

en: Contact
he_IL: צור קשר

en: Contact Form
he_IL: טופס יצירת קשר

en: Contact Form 7 Needs Your Support
he_IL: תוסף Contact Form 7 זקוק לתמיכה שלך

en: Contact Forms
he_IL: טפסי יצירת קשר

en: Contact form %d
he_IL: טופס יצירת קשר %d

en: Contact form created.
he_IL: הטופס נוצר

en: Contact form deleted.
he_IL: הטופס נמחק

en: Contact form saved.
he_IL: הטופס נשמר

en: Copy this code and paste it into the form left.
he_IL: העתק קוד זה והדבק אותו בצידו השמאלי של הטופס.

en: Copy this code and paste it into your post, page or text widget content.
he_IL: העתק קוד זה והדבק אותו לכתבה, דף או ישומון טקסט.

en: Date
he_IL: תאריך

en: Date format seems invalid.
he_IL: נראה שפורמט התאריך שגוי.

en: Date format that the sender entered is invalid
he_IL: פורמט התאריך שהזין השולח שגוי

en: Date is earlier than minimum limit
he_IL: התאריך מוקדם ממגבלת המינימום

en: Date is later than maximum limit
he_IL: התאריך מאוחר מן המקסימום המותר

en: Default value
he_IL: ערך ברירת המחדל

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Did You Know?
he_IL: הידעת?

en: Dismiss
he_IL: שחרר

en: Docs
he_IL: תיעוד

en: Donate
he_IL: לתרומה

en: Drop-down menu
he_IL: תפריט נפתח

en: Duplicate
he_IL: שכפול

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit &#8220;%s&#8221;
he_IL: עריכת “%s”

en: Edit Contact Form
he_IL: עריכת טופס יצירת קשר

en: Email
he_IL: אימייל

en: Email address seems invalid.
he_IL: כתובת הדואר האלקטרוני אינה תקינה.

en: Email address that the sender entered is invalid
he_IL: כתובת הדואר האלקטרוני שהוזנה אינה תקינה

en: Error in deleting.
he_IL: שגיאה במחיקה

en: Exclude lines with blank mail-tags from output
he_IL: אל תכלול בפלט שורות עם תגיות-מייל ריקות

en: FAQ
he_IL: שאלות נפוצות

en: Failed to send your message. Please try later or contact the administrator by another method.
he_IL: שליחת ההודעה נכשלה. אנא נסה מאוחר יותר או פנה למנהל האתר בשיטה אחרת.

en: Failed to upload file.
he_IL: טעינת הקובץ נכשלה.

en: Failed to upload file. Error occurred.
he_IL: נכשלה טעינת הקובץ. אירעה שגיאה.

en: File attachments:
he_IL: קבצים מצורפים:

en: File size limit
he_IL: גודל קובץ מקסימלי

en: File upload
he_IL: העלאת קבצים

en: For image
he_IL: עבור תמונה

en: For input field
he_IL: עבור שדה קלט

en: For more information:
he_IL: למידע נוסף:

en: Foreground color
he_IL: צבע רקע קדמי

en: Form
he_IL: טופס

en: Form-tags
he_IL: תגיות-טופס

en: From:
he_IL: מאת:

en: From: %s
he_IL: מאת: %s

en: Generate Tag
he_IL: צור תגית

en: Get Started
he_IL: התחל

en: Getting Started with Contact Form 7
he_IL: תחילת עבודה עם Contact Form 7

en: Hebrew
he_IL: עברית

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
he_IL: ריחוף עכבר מעל שורה בטפסי יצירת קשר יציג קישורים פעילים שיאפשרו לך לנהל אתהטפסים שלך. אפשר לבצע את הפעולות הבאות:

en: How Tags Work
he_IL: איך תגיות עובדות

en: Image settings
he_IL: הגדרות תמונה

en: Image size
he_IL: גודל התמונה

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
he_IL: ב <strong>הודעות</strong>, אפשר לערוך כמה סוגים של הודעות לשימוש בטופס יצירת הקשר הזה. הודעות אלו קצרות יחסית כגון הודעת שגיאת אימות שאתה רואה כאשר אתה משאיר שדה חובה ריק.

en: Input field settings
he_IL: הגדרות שדה קלט

en: Insert a blank item as the first option?
he_IL: הוספת שדה ריק באפשרות הראשונה?

en: It is hard to continue development and support for this plugin without contributions from users like you. If you enjoy using Contact Form 7 and find it useful, please consider making a donation.
he_IL: קשה להמשיך לפתח את התוסף ולתת לו תמיכה ללא תרומה ממשתמשים כמוך. אם אתה נהנה להשתמש בתוסף Contact Form 7 ומוצא אותו שימושי עבורך, בבקשה תשקול לבצע תרומה.

en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
he_IL: עוד תוסף טופס יצירת קשר. פשוט אבל גמיש.

en: Label
he_IL: תווית

en: Large
he_IL: גדול

en: Mail
he_IL: מייל

en: Mail (2)
he_IL: מייל (2)

en: Mail-tags
he_IL: תגיות-מייל

en: Make checkboxes exclusive?
he_IL: להפוך תיבת סימון לבלעדית?

en: Make this checkbox checked by default?
he_IL: לסמן את תיבת הבחירה הזו כברירת מחדל?

en: Make this checkbox work inversely?
he_IL: האם להפוך את פעולת תיבת הבחירה?

en: Medium
he_IL: בינוני

en: Message Body:
he_IL: תוכן ההודעה:

en: Message body:
he_IL: תוכן ההודעה:

en: Messages
he_IL: הודעות

en: Name
he_IL: שם

en: Note: To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.
he_IL: הערה: כדי להשתמש ב CAPTCHA, אתה צריך את התוסף Really Simple CAPTCHA מותקן.

en: Number (slider)
he_IL: מספר(סליידר)

en: Number (spinbox)
he_IL: מספר (תיבת ספין)

en: Number format seems invalid.
he_IL: נראה שפורמט המספר שגוי.

en: Number format that the sender entered is invalid
he_IL: פורמט המספר שהשולח הזין שגוי

en: Number is larger than maximum limit
he_IL: המספר גדול מהמגבלה המרבית

en: Number is smaller than minimum limit
he_IL: המספר קטן ממגבלת המינימום

en: Old code is also available.
he_IL: גם הקוד הישן זמין.

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
he_IL: במסך זה, אפשר לערוך את הטופס. טופס יצירת קשר מורכב מהרכיבים הבאים:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
he_IL: במסך זה, אפשר לנהל טפסי יצירת קשר של התוסף Contact Form 7. אפשר לנהל מספר בלתי מוגבל של טפסי יצירת קשר. לכל טופס יש מזהה ייחודי וקיצור קוד של הטופס 7 ([contact-form-7 ...]). כדי להוסיף טופס יצירת קשר לפוסט או וידג'ט טקסט, פשוט מוסיפים את קיצור הקוד למקום המיועד.

en: Or
he_IL: או

en: Overview
he_IL: סקירה

en: Please accept the terms to proceed.
he_IL: נא לאשר את התנאים כדי להמשיך.

en: Please fill in the required field.
he_IL: נא למלא את כל שדות החובה.

en: Put a label first, a checkbox last?
he_IL: לשים תווית בהתחלה ותיבת סימון בסוף?

en: Quiz
he_IL: שאלה

en: Quizzes
he_IL: שאלות

en: Radio buttons
he_IL: לחצני אפשרויות

en: Required field?
he_IL: שדה חובה?

en: Save
he_IL: שמירה

en: Save Messages with Flamingo
he_IL: שמור את ההודעה עם Flamingo

en: Search Contact Forms
he_IL: חיפוש בטפסי יצירת קשר

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
he_IL: תוצאות חיפוש עבור “%s”

en: Selectable Recipient with Pipes
he_IL: נמען נבחר עם Pipes

en: Send
he_IL: שלח

en: Sender doesn't enter the correct answer to the quiz
he_IL: השולח לא להזין את התשובה הנכונה לשאלה

en: Sender's message was failed to send
he_IL: שליחת ההודעה נכשלה

en: Sender's message was sent successfully
he_IL: ההודעה נשלחה בהצלחה

en: Sending ...
he_IL: שולח...

en: Setting Up Mail
he_IL: הגדרת מייל

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Shortcode
he_IL: קיצור קוד

en: Show all messages
he_IL: הצג את כל ההודעות

en: Small
he_IL: קטן

en: Spam Filtering with Akismet
he_IL: סינון ספאם עם Akismet

en: Subject
he_IL: נושא

en: Subject:
he_IL: נושא:

en: Subject: %s
he_IL: נושא: %s

en: Submission was referred to as spam
he_IL: השליחה קיבלה יחס של ספאם

en: Submit button
he_IL: כפתור שלח

en: Support
he_IL: תמיכה

en: Telephone number
he_IL: מספר טלפון

en: Telephone number seems invalid.
he_IL: נראה שמספר הטלפון איננו תקף.

en: Telephone number that the sender entered is invalid
he_IL: מספר הטלפון שהשולח הזין אינו תקף

en: Text area
he_IL: אזור טקסט

en: Text field
he_IL: שדה טקסט

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
he_IL: הקוד שהשולח הזין אינו תואם את קוד האימות

en: There are also special mail-tags that have specific names, but don&#8217;t have corresponding form-tags. They are used to represent meta information of form submissions like the submitter&#8217;s IP address or the URL of the page.
he_IL: יש גם תגיות-מייל מיוחדות עם שמות מיוחדים, אבל ללא תגיות-טופס תואמותת להם. הן בשימוש כדי לייצג מידע תיאור של הרשמות טופס כגון כתובת ה IP של השולח או כתובת ה URL של העמוד.

en: There are terms that the sender must accept
he_IL: ישנם תנאים שהשולח חייב לקבל

en: There is a field that the sender must fill in
he_IL: יש שדה חובה שעל השולח למלא

en: There is a field that the user input is longer than the maximum allowed length
he_IL: יש שדה שהקלט של המשתמש ארוך מן האורך המותר

en: There is a field that the user input is shorter than the minimum allowed length
he_IL: יש שדה שהקלט של המשתמש קצר מן המינימום המותר

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
he_IL: טופס צור קשר זה מכיל שדות קוד אימות CAPTCHA, אך הספריות הדרושות (GD ו- FreeType) אינן זמינות בשרת שלך.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
he_IL: טופס צור קשר זה מכיל שדות קוד אימות CAPTCHA, אך תיקיית הקבצים הזמניים (%s) אינה קיימת או שאינה ניתנת לכתיבה. באפשרותך ליצור את התיקיה או לשנות באופן ידני את ההרשאות שלה.

en: This contact form contains file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
he_IL: טופס קשר זה מכיל שדות העלאת קובץ, אך תיקיית הקבצים הזמניים עבור הקובץ (%s) אינה קיימת או שחסרות בה הרשאות כתיבה. באפשרותך ליצור את התיקיה או לשנות באופן ידני את ההרשאות שלה.

en: This date is too early.
he_IL: תאריך זה מוקדם מדי.

en: This date is too late.
he_IL: תאריך זה מאוחר מדי.

en: This e-mail was sent from a contact form on %1$s (%2$s)
he_IL: אימייל זה נשלח מטופס יצירת קשר ב %1$s (%2$s)

en: This field requires author's URL
he_IL: שדה זה דורש את הכתובת של הכותב

en: This field requires author's email address
he_IL: שדה זה דורש את הדואר האלקטרוני של הכותב

en: This field requires author's name
he_IL: שדה זה דורש את שם הכותב

en: This file is too large.
he_IL: הקובץ הזה גדול מדי.

en: This file type is not allowed.
he_IL: סוג קובץ זה אינו מורשה

en: This input is too long.
he_IL: הקלט הזה ארוך מדי

en: This input is too short.
he_IL: הקלט הזה קצר מדי

en: This number is too large.
he_IL: מספר זה גדול מדי.

en: This number is too small.
he_IL: מספר זה קטן מדי.

en: Title
he_IL: כותרת

en: To use CAPTCHA, you need <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a> plugin installed.
he_IL: כדי להשתמש ב CAPTCHA, עליך להתקין את התוסף <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">.

en: To:
he_IL: אל:

en: Tracking with Google Analytics
he_IL: מעקב עם Google Analytics

en: URL
he_IL: כתובת URL

en: URL seems invalid.
he_IL: נראה שכתובת ה URL אינה תקפה.

en: URL that the sender entered is invalid
he_IL: כתובת ה URL שהשולח הזין אינה תקפה

en: Untitled
he_IL: ללא כותרת

en: Uploaded file is not allowed file type
he_IL: הקובץ שהועלה אינו סוג קובץ מורשה

en: Uploaded file is too large
he_IL: הקובץ שהועלה גדול מדי

en: Uploading a file fails for PHP error
he_IL: טעינת קובץ נכשלה בגלל שגיאת PHP

en: Uploading a file fails for any reason
he_IL: טעינת הקובץ נכשלה מסיבה כלשהי

en: Use HTML content type
he_IL: השתמש בתוכן מסוג HTML

en: Use mail (2)
he_IL: השתמש במייל (2)

en: Use the default language (%s)
he_IL: השתמש בשפת ברירת המחדל (%s)

en: Use this text as placeholder?
he_IL: האם להשתמש בטקסט זה כמציין מיקום?

en: Validation errors occurred
he_IL: אירעו שגיאות אימות

en: Validation errors occurred. Please confirm the fields and submit it again.
he_IL: אירעו שגיאות אימות. נא לאשר את השדות ולנסות שוב.

en: While form-tags have a comparatively complex syntax, you don&#8217;t need to know the syntax to add form-tags because you can use the straightforward tag generator (<strong>Generate Tag</strong> button on this screen).
he_IL: כאשר לתגיות-טופס יש תחביר מורכב יחסית, אינך חייב לדעת את התחביר כדי להוסיף תגיות-טופס כי אתה יכול להשתמש בגנרטור התגית (<strong>צור תגית</strong> button במסך זה).

en: Wrap each item with <label> tag?
he_IL: לעטוף כל פריט עם תגית <label>?

en: Y/m/d
he_IL: Y/m/d g:i:s A

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
he_IL: אתה עומד למחוק ערכת נושא זו '%s'n  'בטל' כדי לעצור, 'אישור' כדי למחוק.

en: You are not allowed to delete this item.
he_IL: אינך רשאי למחוק פריט זה.

en: You are not allowed to edit this item.
he_IL: אינך רשאי לערוך פריט זה.

en: You can add a new contact form on this screen. You can create a contact form in your language, which is set WordPress local settings, or in a language that you select from available options.
he_IL: במסך זה אפשר להוסיף טופס חדש של יצירת קשר. אפשר ליצור טופס יצירת קשר בשפה שלך, המוגדרת בהגדרות וורדפרס, או בשפה שתבחר מן האפשרויות הזמינות.

en: Your Email
he_IL: האימייל שלך:

en: Your Message
he_IL: ההודעה שלך

en: Your Name
he_IL: השם שלך

en: Your answer is not correct.
he_IL: התשובה אינה נכונה.

en: Your entered code is incorrect.
he_IL: הקוד שהזנת שגוי.

en: Your message was sent successfully. Thanks.
he_IL: ההודעה שלך נשלחה בהצלחה. תודה.

en: bytes
he_IL: בייט

en: optional
he_IL: רשות
