Contact Form 7 - en to nl_NL translation catalogue (278 entries)

en: %s ago
nl_NL: %s geleden

en: (required)
nl_NL: (verplicht)

en: (select language)
nl_NL: (selecteer een taal)

en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
nl_NL: <code>%1$s</code> eigenschap van een <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>niet langer meer beschikbaar</strong>. Gebruik in plaats daarvan de methode <code>%2$s</code>.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
nl_NL: <strong>Optionele instellingen</strong> biedt de mogelijkheid het gedrag van dit contactformulier aan te passen door code snippets toe te voegen.

en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
nl_NL: <strong>Contact Form 7 %1$s vereist WordPress %2$s of hoger.</strong> a href="%3$s">update WordPress</a> eerst.

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
nl_NL: <strong>Kopie</strong> - Kopieert het contactformulier. Een gekopieerd contactformulier neemt alle content over van het origineel, maar heeft een ander ID.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
nl_NL: <strong>Bewerken</strong> - Navigeer naar het bewerk scherm voor dat contactformulier. Je kunt ook naar dat scherm gaan door op de titel van het contactformulier te klikken.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
nl_NL: <strong>Formulier</strong> is de content van je HTML formulier. Je kunt gebruik maken van willekeurige HTML, voor zover toegestaan binnen een formulier element. Je kunt hier ook gebruik maken van Contact Form 7 formulier-tags.

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
nl_NL: <strong>Mail (2)</strong> is een extra e-mail sjabloon dat vergelijkbaar met E-mail werkt. E-mail (2) verschilt omdat deze alleen wordt verstuurd als E-mail succesvol is verstuurd.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
nl_NL: <strong>Mail</strong> bevat een e-mail sjabloon (headers en bericht) dat dit contactformulier zal versturen wanneer gebruikers het verzenden. Je kunt hier ook gebruik maken van Contact Form 7 formulier-tags.

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
nl_NL: <strong>Titel</strong> is de titel van je contactformulier. Deze titel wordt alleen gebruikt ter indentificatie van je contactformulier en kan gewijzigd worden.

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
nl_NL: Een formulier-tag is een short code omgeven door haakjes gebruikt in formulier content. Een formulier-tag toont over het algemeen een invoerveld. De componenten hiervan zijn te verdelen in vier onderdelen: type, naam, opties en waarden. Contact Form 7 ondersteunt verschillende soorten formulier-tags inbegrepen tekstvelden, nummerieke velden, datumvelden, selectie vakjes, keuze rondjes, menu's, velden om bestanden te uploaden, CAPTCHA's en quiz velden.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
nl_NL: Een e-mail-tag is ook een short code omgegeven door rechte haakjes die je kunt gebruiken in ieder E-mail en E-mail (2) veld. Een e-mail-tag toont een door de gebruiker in een invoerveld ingevulde waarde van een bijbehorende formulier-tag.

en: Acceptable file types
nl_NL: Toegestane bestandstypes

en: Acceptance Checkbox
nl_NL: Acceptatie selectie vakje

en: Add New
nl_NL: Voeg nieuwe toe

en: Add New Contact Form
nl_NL: Voeg contactformulier toe

en: Adding A New Contact Form
nl_NL: Voeg contactformulier toe

en: Additional Headers
nl_NL: Aanvullende kopteksten

en: Additional Settings
nl_NL: Aanvullende instellingen

en: Additional Settings (%d)
nl_NL: Aanvullende instellingen (%d)

en: Admin Screen
nl_NL: Beheer scherm

en: Albanian
nl_NL: Albanees

en: Allow multiple selections
nl_NL: Sta meerdere selecties toe

en: Any information you provide will not be shared with service providers without your authorization.
nl_NL: Alle informatie die je verstrekt zal niet zonder uw toestemming met dienstverleners worden gedeeld.

en: Arabic
nl_NL: Arabisch

en: Armenian
nl_NL: Armeens

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Available Actions
nl_NL: Beschikbare acties

en: Azerbaijani
nl_NL: Azerbeidzjaans

en: Bangla
nl_NL: Bengaals

en: Basque
nl_NL: Baskisch

en: Belarusian
nl_NL: Wit-Russich

en: Bosnian
nl_NL: Bosnisch

en: Bulgarian
nl_NL: Bulgaars

en: Catalan
nl_NL: Catalaans

en: Central Kurdish
nl_NL: Centraal Koerdisch

en: Checkboxes, Radio Buttons and Menus
nl_NL: Selectie vakjes, Keuze rondjes en Menu's

en: Chinese (China)
nl_NL: Chinees (China)

en: Chinese (Taiwan)
nl_NL: Chinees (Taiwan)

en: Class attribute
nl_NL: Class attribuut

en: Contact Form
nl_NL: Contact formulier

en: Contact Form 7 Needs Your Support
nl_NL: Contact Form 7 heeft jouw steun nodig.

en: Contact Forms
nl_NL: Contact formulieren

en: Contact form %d
nl_NL: Contactformulier %d

en: Contact form created.
nl_NL: Contactformulier aangemaakt.

en: Contact form deleted.
nl_NL: Contactformulier verwijderd.

en: Contact form saved.
nl_NL: Contactformulier opgeslagen.

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
nl_NL: Kopieer deze verkorte code en plak die in de inhoud van je bericht, pagina of widget.

en: Croatian
nl_NL: Kraotisch

en: Czech
nl_NL: Tsjechisch

en: Danish
nl_NL: Deens

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date Field
nl_NL: Datum veld

en: Date format seems invalid.
nl_NL: Datum notatie lijkt ongeldig.

en: Date format that the sender entered is invalid
nl_NL: Datumnotatie die de verzender heeft ingevuld is ongeldig

en: Date is earlier than minimum limit
nl_NL: Datum ligt voor de oudst mogelijke datum

en: Date is later than maximum limit
nl_NL: Datum is later dan de uiterste datum

en: Default value
nl_NL: Standaard waarde

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Did You Know?
nl_NL: Wist je dat?

en: Dismiss
nl_NL: Sluiten

en: Docs
nl_NL: Documenten

en: Donate
nl_NL: Doneer

en: Duplicate
nl_NL: Dupliceer

en: Dutch
nl_NL: Nederlands

en: Edit
nl_NL: Bewerk

en: Edit &#8220;%s&#8221;
nl_NL: Bewerk &#8220;%s&#8221;

en: Edit Contact Form
nl_NL: Bewerk contactformulier

en: Edit messages used in the following situations.
nl_NL: Bewerk berichten die worden gebruikt in de volgende situaties

en: Email address seems invalid.
nl_NL: E-mailadres lijkt ongeldig.

en: Email address that the sender entered is invalid
nl_NL: E-mailadres dat de gebruiker heeft ingevoerd is ongeldig

en: English (United States)
nl_NL: Engels (Verenigde Staten)

en: Enter title here
nl_NL: Voer hier de titel in

en: Error in deleting.
nl_NL: Fout bij verwijderen.

en: Estonian
nl_NL: Ests

en: Exclude lines with blank mail-tags from output
nl_NL: Sluit regels met lege mail-tags uit in de uitvoer

en: FAQ
nl_NL: FAQ (Veel gestelde vragen)

en: Failed to send your message. Please try later or contact the administrator by another method.
nl_NL: Het verzenden van je bericht is mislukt. Probeer het a.u.b. later nog eens, of neem op een nadere wijze contact met ons op.

en: Failed to upload file.
nl_NL: Uploaden van het bestand is mislukt

en: Failed to upload file. Error occurred.
nl_NL: Uploaden bestand mislukt. Er is een fout opgetreden.

en: Field type
nl_NL: Veld type

en: File Attachments
nl_NL: Bestand bijlagen

en: File Uploading and Attachment
nl_NL: Bestand Uploading en Bijlage

en: File size limit (bytes)
nl_NL: Limiet bestandsgrootte (bytes)

en: Finnish
nl_NL: Fins

en: For more information:
nl_NL: Voor meer informatie:

en: Form
nl_NL: Formulier

en: Form-tags
nl_NL: Formulier Tags:

en: French (France)
nl_NL: Frans

en: From
nl_NL: Van

en: From: %s
nl_NL: Van: %s

en: Galician
nl_NL: Galicisch

en: Generate a form-tag for a date input field. For more details, see %s.
nl_NL: Genereer een form-tag voor een datum invoer veld. Voor meer details zie %s.

en: Generate a form-tag for a drop-down menu. For more details, see %s.
nl_NL: Genereer een form-tag voor een drop-down menu. Voor meer details zie %s.

en: Generate a form-tag for a field for numeric value input. For more details, see %s.
nl_NL: Genereer een form-tag voor een nummerieke waarde invoer veld. Voor meer details, zie %s.

en: Generate a form-tag for a file uploading field. For more details, see %s.
nl_NL: Genereer een form-tag voor een bestand upload veld. Voor meer details, zie %s.

en: Generate a form-tag for a group of checkboxes. For more details, see %s.
nl_NL: Genereer een form-tag voor een groep selectie vakjes. Voor meer details, zie %s.

en: Generate a form-tag for a group of radio buttons. For more details, see %s.
nl_NL: Genereer een form-tag voor een groep keuze rondjes. Voor meer details, zie %s

en: Generate a form-tag for a multi-line text input field. For more details, see %s.
nl_NL: Genereer een form tag voor een tekst invoer veld van meerdere regels. Voor meer details, zie %s.

en: Generate a form-tag for a question-answer pair. For more details, see %s.
nl_NL: Genereer een form-tag voor een vraag-antwoord set. Voor meer details, zie %s.

en: Generate a form-tag for a single-line URL input field. For more details, see %s.
nl_NL: Genereer een form tag voor een URL invoer veld. Voor meer details, zie %s.

en: Generate a form-tag for a single-line email address input field. For more details, see %s.
nl_NL: Genereer een form tag voor een e-mail adres invoer veld van een enkele regel. Voor meer details, zie %s.

en: Generate a form-tag for a single-line plain text input field. For more details, see %s.
nl_NL: Genereer een form tag voor een tekst invoer veld van een enkele regel. Voor meer details, zie %s.

en: Generate a form-tag for a single-line telephone number input field. For more details, see %s.
nl_NL: Genereer een form tag voor een telefoonnummer invoer veld van een enkele regel. Voor meer details, zie %s.

en: Generate a form-tag for a submit button. For more details, see %s.
nl_NL: Genereer een form-tag voor een verzend knop. Voor meer details zie %s.

en: Generate a form-tag for an acceptance checkbox. For more details, see %s.
nl_NL: Genereer een form-tag voor een accepteer selectie vakje. Voor meer details, zie %s.

en: Generate form-tags for a CAPTCHA image and corresponding response input field. For more details, see %s.
nl_NL: Genereer form-tags voor een CAPTCHA afbeelding en het bijbehorende invoerveld voor het antworod. Voor meer details, zie %s.

en: Georgian
nl_NL: Georgisch

en: German
nl_NL: Duits

en: Get Started
nl_NL: Aan de slag

en: Getting Started with Contact Form 7
nl_NL: Aan de slag met Contact Form 7

en: Greek
nl_NL: Grieks

en: Haitian
nl_NL: Haïtiaans

en: Hebrew
nl_NL: Hebreews

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
nl_NL: Als je met je muis over een rij in de contactformulieren lijst gaat worden er acties getoond om een contactformulier te beheren. Je kunt de volgende acties uitvoeren:

en: How Tags Work
nl_NL: Hoe tags werken

en: Hungarian
nl_NL: Hongaars

en: Id attribute
nl_NL: Id attribuut

en: Image settings
nl_NL: Afbeeldingsinstellingen

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
nl_NL: In <strong>Berichten</strong>, kun je verschillende typen berichten bewerken die voor dit contactformulier worden gebruikt. Dit zijn relatief korte berichten zoals een bericht van een validatiefout dat verschijnt wanneer een verplicht veld niet is ingevuld.

en: In the following fields, you can use these mail-tags:
nl_NL: In de volgende velden kun je deze e-mail tags gebruiken:

en: Indian Bengali
nl_NL: Indisch Bengali

en: Indonesian
nl_NL: Indonesisch

en: Information
nl_NL: Informatie

en: Input field settings
nl_NL: Invoerveld instellingen

en: Insert Tag
nl_NL: Voeg Tag in

en: Insert a blank item as the first option
nl_NL: Voeg een leeg item als eerste optie in

en: Integration
nl_NL: Integratie

en: Integration with Other Services
nl_NL: Integratie met andere diensten

en: Irish
nl_NL: Iers

en: It is hard to continue development and support for this plugin without contributions from users like you. If you enjoy using Contact Form 7 and find it useful, please consider making a donation.
nl_NL: Het is moeilijk om door te ontwikkelen en support te verlenen voor deze plugin zonder bijdrage van gebruikers zoals jou. Als je Contact Form 7 met plezier gebruikt en je vind het zinvol, overweeg dan een donatie te maken.

en: Italian
nl_NL: Italiaans

en: Japanese
nl_NL: Japans

en: Jetpack Overrides Contact Forms
nl_NL: Jetpack gaat boven Contact Forms

en: Jetpack may cause problems for other plugins in certain cases. For more details, see %s.
nl_NL: Bij het gebruik Jetpack kunnen er problemen met andere plugins ontstaan. Voor meer detauls, zie %s.

en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
nl_NL: Gewoon nog een contactformulier plugin. Simpel maar flexibel.

en: Korean
nl_NL: Koreaans

en: Latvian
nl_NL: Lets

en: Lithuanian
nl_NL: Litouws

en: Macedonian
nl_NL: Macedonisch

en: Mail
nl_NL: E-mail

en: Mail (2)
nl_NL: E-mail (2)

en: Mail (2) is an additional mail template often used as an autoresponder.
nl_NL: Mail (2) is een extra e-mail sjabloon dat vaak gebruikt wordt als een autoresponder.

en: Make checkboxes exclusive
nl_NL: Maak selectievakjes exclusief

en: Make this checkbox checked by default
nl_NL: Maak dit selectie vakje standaard aangevinkt

en: Make this work inversely
nl_NL: Laat dit omgekeerd werken

en: Malay
nl_NL: Maleis

en: Maltese
nl_NL: Maltees

en: Message Body
nl_NL: Bericht inhoud

en: Message Body:
nl_NL: Bericht inhoud:

en: Messages
nl_NL: Berichten

en: Name
nl_NL: Naam

en: Norwegian (Bokmål)
nl_NL: Noors

en: Number Fields
nl_NL: Nummer Velden

en: Number format seems invalid.
nl_NL: Getalsnotatie lijkt ongeldig

en: Number format that the sender entered is invalid
nl_NL: Getalsnotatie die de verzender heeft ingevuld is ongeldig

en: Number is larger than maximum limit
nl_NL: Getal is groter dan de maximale waarde

en: Number is smaller than minimum limit
nl_NL: Getal is kleiner dan de minimale waarde

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
nl_NL: In dit scherm kun je een contactformulier bewerken. Een contactformulier bestaat uit de volgende componenten:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
nl_NL: In dit scherm kun je de contactformulieren van Contact Form 7 beheren. Je kunt een onbeperkt aantal contactformulieren beheren. Elk contactformulier heeft een unieke ID en Contact Form 7 shortcode  ([contact-form-7 ...]). Om een contactformulier in een bericht of tekst widget te tonen voeg je die shortcode toe.

en: On this screen, you can manage services that are available through Contact Form 7. Using API will allow you to collaborate with any services that are available.
nl_NL: In dit scherm kun je de services die beschikbaar zijn via Contact Form 7 beheren. Het gebruik van de API maakt samenwerking met andere beschikbare diensten mogelijk.

en: One option per line.
nl_NL: Eén optie per regel.

en: One pipe-separated question-answer pair (e.g. The capital of Brazil?|Rio) per line.
nl_NL: Per regel één door een sluisteken gescheiden vraag-antwoord set (bijv. De hoofdstad van Brazilië?|Rio)

en: Options
nl_NL: Opties

en: Or
nl_NL: Of

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: Persian
nl_NL: Perzisch

en: Please accept the terms to proceed.
nl_NL: Accepteer a.u.b. de Voorwaarden om verder te gaan.

en: Please fill in the required field.
nl_NL: Vul a.u.b. het verplichte veld in.

en: Polish
nl_NL: Pools

en: Portuguese (Brazil)
nl_NL: Portugees (Brazilië)

en: Portuguese (Portugal)
nl_NL: Portugees

en: Put a label first, a checkbox last
nl_NL: Plaats eerst een label, een selectievakje als laatste

en: Questions and answers
nl_NL: Vragen en antwoorden

en: Range
nl_NL: Bereik

en: Required field
nl_NL: Verplicht veld

en: Romanian
nl_NL: Roemeens

en: Russian
nl_NL: Russisch

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save Messages with Flamingo
nl_NL: Berichten opslaan met Flamingo

en: Search Contact Forms
nl_NL: Zoek contactformulieren

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
nl_NL: Zoekresultaten voor &#8220;%s&#8221;

en: Selectable Recipient with Pipes
nl_NL: Selecteerbare ontvangers met Pipes

en: Send
nl_NL: Verzenden

en: Sender doesn't enter the correct answer to the quiz
nl_NL: Verzender vult geen juist antwoord in voor de quiz vraag

en: Sender's message was failed to send
nl_NL: Verzender's bericht kon niet worden verzonden

en: Sender's message was sent successfully
nl_NL: Verzender's bericht werd succesvol verstuurd

en: Sending ...
nl_NL: Verzenden ...

en: Serbian
nl_NL: Servisch

en: Setting Up Mail
nl_NL: E-mail instellen

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Slovak
nl_NL: Slovaaks

en: Slovene
nl_NL: Sloveens

en: Spam Filtering with Akismet
nl_NL: Spam filteren met Akismet

en: Spanish (Spain)
nl_NL: Spaans

en: Spinbox
nl_NL: Nummer veld (spinbox)

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Subject: %s
nl_NL: Onderwerp: %s

en: Submission was referred to as spam
nl_NL: Het bericht is herkend als spam

en: Submit Button
nl_NL: Verzend Knop

en: Swedish
nl_NL: Zweeds

en: Telephone number seems invalid.
nl_NL: Telefoonnummer lijkt ongeldig

en: Telephone number that the sender entered is invalid
nl_NL: Telefoonnummer dat de gebruiker heeft ingevoerd is ongeldig

en: Text Fields
nl_NL: Tekst Velden

en: Thai
nl_NL: Thais

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
nl_NL: De wijzigingen zullen verloren gaan als je deze pagina verlaat.

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
nl_NL: De ingevulde verificatiecode komt niet overeen met de CAPTCHA

en: There are also special mail-tags that have specific names, but don&#8217;t have corresponding form-tags. They are used to represent meta information of form submissions like the submitter&#8217;s IP address or the URL of the page.
nl_NL: Er zijn ook speciale e-mail-tags met specifieke namen, maar zonder bijbehorende formulier tags. Deze worden gebruikt om meta informatie van de verstuurde formulieren te bewaren, zoals het IP-adres van de gebruiker of de URL van de pagina.

en: There are terms that the sender must accept
nl_NL: Er zijn Voorwaarden die door de verzender moeten worden geaccepteerd

en: There is a field that the sender must fill in
nl_NL: Er is een veld dat de verzender in moet vullen

en: There is a field that the user input is longer than the maximum allowed length
nl_NL: Er is een veld waar de maximale toegestane lengte wordt overschreden

en: There is a field that the user input is shorter than the minimum allowed length
nl_NL: Er is een veld waar de invoer korter is dan de minimale toegestane lengte.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
nl_NL: Dit contact formulier bevat CAPTCHA velden, maar de benodigde bibliotheken (GD en FreeType) zijn niet beschikbaar op je server.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
nl_NL: Dit contact formulier bevat CAPTCHA velden, maar de tijdelijke map voor de bestanden (%s) bestaat niet of is niet beschrijfbaar. Je kunt de map aanmaken of de rechten handmatig wijzigen.

en: This contact form contains file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
nl_NL: Dit contact formulier bevat bestand upload velden, maar de tijdelijke map voor de bestanden (%s) bestaat niet of is niet beschrijfbaar. Je kunt die map aanmaken of de rechten van die map handmatig wijzigen.

en: This date is too early.
nl_NL: Deze datum is te oud.

en: This date is too late.
nl_NL: Deze datum is te ver in de toekomst.

en: This e-mail was sent from a contact form on %1$s (%2$s)
nl_NL: Deze e-mail is verzonden vanuit het contactformulier op %1$s %2$s

en: This field requires author's URL
nl_NL: Dit veld vereist de website URL van de auteur

en: This field requires author's email address
nl_NL: Dit veld vereist het e-mailadres van de auteur

en: This field requires author's name
nl_NL: Dit veld vereist de naam van de auteur

en: This file is too large.
nl_NL: Dit bestand is te groot

en: This file type is not allowed.
nl_NL: Dit bestandstype is niet toegestaan

en: This input is too long.
nl_NL: Deze invoer is te lang.

en: This input is too short.
nl_NL: De invoer is te kort.

en: This number is too large.
nl_NL: Dit getal is te hoog

en: This number is too small.
nl_NL: Dit getal is te laag

en: Title
nl_NL: Titel

en: To
nl_NL: Aan

en: To attach the file uploaded through this field to mail, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the File Attachments field on the Mail tab.
nl_NL: Om het geuploade bestand via dit veld toe te voegen aan een e-amil moet de corresponderende mail-tag (%s) in het Bestands Bijlage veld in de Mail tab ingevoegd worden.

en: To use CAPTCHA, you first need to install and activate %s plugin.
nl_NL: Om CAPTCHA te gebruiken moet eerst %s plugin geïnstalleerd en geactiveerd worden.

en: To use CAPTCHA, you need <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a> plugin installed.
nl_NL: Om CAPTCHA te gebruiken moet je de <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a> plugin geÃ¯nstalleerd hebben.

en: To use the value input through this field in a mail field, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the field on the Mail tab.
nl_NL: Om de ingevoerde waarde van dit veld te kunnen gebruiken in een e-mail veld, moet de corresponderende  e-mail-tag (%s) in het veld op de Mail tab ingevoegd worden.

en: Tracking with Google Analytics
nl_NL: Volgen met Google Analytics

en: Turkish
nl_NL: Turks

en: URL seems invalid.
nl_NL: URL lijkt ongeldig

en: URL that the sender entered is invalid
nl_NL: URL die de gebruiker heeft ingevoerd is ongeldig

en: Ukrainian
nl_NL: Oekraïens

en: Untitled
nl_NL: Zonder titel

en: Uploaded file is not allowed file type
nl_NL: Het up te loaden bestandstype is ongeldig (ongeldige extensie)

en: Uploaded file is too large
nl_NL: Het te uploaden bestand is te groot

en: Uploading a file fails for PHP error
nl_NL: Uploaden van een bestand is mislukt door een PHP fout

en: Uploading a file fails for any reason
nl_NL: Het uploaden van het bestand is mislukt om onbekende redenen

en: Use HTML content type
nl_NL: HTML indeling gebruiken

en: Use Mail (2)
nl_NL: Gebruik E-mail (2)

en: Use the default language (%s)
nl_NL: Gebruik de standaardtaal (%s)

en: Use this text as the placeholder of the field
nl_NL: Gebruik deze tekst als tijdelijke aanduiding van het veld

en: Validation errors occurred
nl_NL: Validatiefouten opgetreden

en: Validation errors occurred. Please confirm the fields and submit it again.
nl_NL: Validatiefouten opgetreden. Controleer en pas de velden aan en klik darna nogmaals op verzend.

en: Vietnamese
nl_NL: Vietnamees

en: While form-tags have a comparatively complex syntax, you don&#8217;t need to know the syntax to add form-tags because you can use the straightforward tag generator (<strong>Generate Tag</strong> button on this screen).
nl_NL: Terwijl form-tags een relatief complexe syntax hebben, hoef je deze syntax niet te weten om formulier-tags toe te voegen omdat je de eenvoudige tag-generator kan gebruiken  (<strong>Genereer tag</strong> knop in dit scherm).

en: Wrap each item with label element
nl_NL: Zet elk item in een label element (container)

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl_NL: Je staat op het punt om dit contact formulier te verwijderen.
    Klik 'Annulleer' om te stoppen of 'OK' om te verwijderen.

en: You are not allowed to delete this item.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om dit item te verwijderen.

en: You are not allowed to edit this contact form.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om dit contact formulier te bewerken.

en: You are not allowed to edit this item.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om dit item te bewerken.

en: You can add a new contact form on this screen. You can create a contact form in your language, which is set WordPress local settings, or in a language that you select from available options.
nl_NL: In dit scherm kun je een nieuw contactformulier toevoegen. Je kunt een contactformulier in je eigen taal maken, zoals ingesteld in de WordPress instellingen, of in een taal die je uit de beschikbare talen kunt kiezen.

en: You can add customization code snippets here. For details, see %s.
nl_NL: Hier kun je maatwerk code snippets toevoegen. Voor details, zie %s.

en: You can also use this old-style shortcode:
nl_NL: Je kunt ook deze oude-stijl shortcode gebruiken:

en: You may need to first sign up for an account with the service that you plan to use. When you do so, you would need to authorize Contact Form 7 to access the service with your account.
nl_NL: Mogelijk moet je je eerst aanmelden met een account voor de service die je wilt gaan gebruiken. Wanneer je dat doet, moet je Contact Formulier 7  machtigen om toegang te krijgen tot die dienst via je account.

en: Your Email
nl_NL: Uw e-mail

en: Your Message
nl_NL: Uw bericht

en: Your Name
nl_NL: Uw naam

en: Your answer is not correct.
nl_NL: Uw antwoord is niet juist.

en: Your entered code is incorrect.
nl_NL: De ingevulde code is onjuist.

en: Your message was sent successfully. Thanks.
nl_NL: Je bericht werd succesvol verzonden. Bedankt.

en: acceptance
nl_NL: acceptatie

en: checkboxes
nl_NL: selectievakjes

en: date
nl_NL: datum

en: email
nl_NL: e-mail

en: file
nl_NL: bestand

en: number
nl_NL: getal

en: radio buttons
nl_NL: keuzerondjes

en: submit
nl_NL: verzend

en: text
nl_NL: tekst

en: text area
nl_NL: tekst gebied
