Contact Form 7 - en to sl_SI translation catalogue (267 entries)

en: %s ago
sl_SI: %s nazaj

en: (required)
sl_SI: (obvezno)

en: (select language)
sl_SI: (Izberite jezik)

en: * One choice per line.
sl_SI: * Ena izbira na vrstico.

en: * That means visitor who accepts the term unchecks it.
sl_SI: * To pomeni da obiskovalec, ki odkljuka to polje v bistvu sprejme dejanje

en: * quiz|answer (e.g. 1+1=?|2)
sl_SI: * kviz|odgovor (npr. 1+1=?|2)

en: <a href="http://contactform7.com/docs/" target="_blank">Docs</a>
sl_SI: <a href="http://contactform7.com/docs/" target="_blank">Dokumentacija</a>

en: <a href="http://contactform7.com/faq/" target="_blank">FAQ</a>
sl_SI: <a href="http://contactform7.com/faq/" target="_blank">PVZ (FAQ)</a>

en: <a href="http://contactform7.com/support/" target="_blank">Support</a>
sl_SI: <a href="http://contactform7.com/support/" target="_blank">Podpora</a>

en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
sl_SI: <code>%1$s</code> lastnost <code>WPCF7_ContactForm</code> predmeta <strong>ni več na voljo</strong>. Namesto tega uporabite <code>%2$s</code>.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
sl_SI: <strong>Dodatne nastavitve</strong> prostor kjer lahko prilagodite delovanje tega obrazca z dodajanjem kode.

en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
sl_SI: <strong>Contact Form 7%1$s zahteva Wordpress %2$s ali višjo različico.</strong> Prosimo, da najprej <a href="%3$s">posodobite WordPress</a>.

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
sl_SI: <strong>Podvoji</strong> - Klonira ta kontaktni obrazec. Kloniran kontaktni obrazec podeduje vso vsebino originala ima le drug ID.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
sl_SI: <strong>Urejanje</strong> - Vas vodi na okno urejanja kontaktnega obrazca. To okno lahko odprete tudi tako, da kliknete na ime kontaktnega obrazca.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
sl_SI: <strong>Obrazec</strong> je HTML vsebina obrazca. Uporabite lahko poljubni HTML, ki je dovoljen znotraj elementa obrazca. Tu lahko uporabite Contact Form 7 oznake obrazca (form-tags)

en: <strong>Jetpack may cause problems for other plugins in certain cases.</strong> <a href="%s" target="_blank">See how to avoid it.</a>
sl_SI: <strong>Jetpack lahko v nekaterih primerih povzroča težave drugim vtičnikom.</strong> <a href="%s" target="_blank">Preberite, kako se temu izogniti.</a>

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
sl_SI: <strong>Pošta (2)</strong> je dodatna poštna predloge, ki deluje podobno kot Pošta. Pošta (2) se razlikuje v tem, da se pošlje le, ko je bila Pošta uspešno poslana.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
sl_SI: <strong>Pošta</strong> upravlja poštno predlogo (glave in telo sporočila), ki bo poslana s tem kontaktnim obrazcem, ki jo pošlje uporabniki. Tu lahko uporabite poštne-oznake Kontaktnega obrazca 7&#8217;

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
sl_SI: <strong>Naslovno ime</strong> je ime kontaktnega obrazca. To ime se uporablja samo za označevanje kontaktnega obrazca in ga lahko urejate.

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
sl_SI: Obrazec-oznaka (form-tag) je kratka koda, zaprto v oglate oklepaje, ki se uporablja v vsebini obrazca. Oznaka obrazca običajno predstavlja vnosno polje katerega sestavni deli se lahko ločijo na štiri dele: vrsta, ime, možnosti in vrednosti. Contact Form 7 podpira več vrst oznak obrazca vključno z besedilnimi polji, številčna poljaj, polja z datumom, potrditvena polja, radio gumbi, meniji, CAPTCHA, polja za nalaganje datotek in kviz polja.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
sl_SI: Poštna oznaka je prav tako kratka koda zaprta v oglate oklepaje in jo lahko uporabite v vsakem Pošta in Pošta (2) polju. Poštna oznaka (mail-tag) predstavlja vrednost vnosa preko vnosnega polja pripadajoče oznake obrazca (form-tag)

en: Acceptable file types
sl_SI: Dovoljene vrste datotek

en: Acceptance
sl_SI: Sprejem

en: Add New
sl_SI: Dodaj nov

en: Add New Contact Form
sl_SI: Dodaj nov kontaktni obrazec

en: Adding A New Contact Form
sl_SI: Dodajanje novega kontaktnega obrazca

en: Additional Settings
sl_SI: Dodatne nastavitve

en: Additional headers:
sl_SI: Dodatne glave:

en: Admin Screen
sl_SI: Admin pogled

en: Afrikaans
sl_SI: Afrikanščina

en: Albanian
sl_SI: Albanščina

en: Allow multiple selections?
sl_SI: Dovoli več izbir?

en: And, put this code into the File Attachments field below.
sl_SI: In, dodaj to kodo v polje  Priložene datoteke spodaj.

en: And, put this code into the Mail fields below.
sl_SI: In, dodaj to kodo v polja Pošta spodaj

en: Arabic
sl_SI: Arabščina

en: Armenian
sl_SI: Armenščina

en: Author
sl_SI: Avtor

en: Available Actions
sl_SI: Razpoložljiva dejanja

en: Azerbaijani
sl_SI: Azerbajdžanščina

en: Background color
sl_SI: Barva ozadja

en: Basque
sl_SI: Baskovščina

en: Belarusian
sl_SI: Beloruščina

en: Bosnian
sl_SI: Bosanščina

en: Bulgarian
sl_SI: Bolgarščina

en: Catalan
sl_SI: Katalonščina

en: Central Kurdish
sl_SI: Osrednja kurdščina

en: Checkboxes
sl_SI: Potrditvena polja

en: Chinese (China)
sl_SI: Kitajščina (Kitajska)

en: Chinese (Taiwan)
sl_SI: Kitajščina (Tajvan)

en: Choices
sl_SI: Izbire

en: Contact
sl_SI: Stik

en: Contact Form
sl_SI: Kontaktni obrazec

en: Contact Form 7 Needs Your Support
sl_SI: Contact Form 7 potrebuje vašo podporo

en: Contact Forms
sl_SI: Kontaktni obrazci

en: Contact form %d
sl_SI: Kontaktni obrazec %d

en: Contact form created.
sl_SI: Kontaktni obrazec ustvarjen.

en: Contact form deleted.
sl_SI: Kontaktni obrazec izbrisan.

en: Contact form saved.
sl_SI: Kontaktni obrazec shranjen.

en: Copy this code and paste it into the form left.
sl_SI: Kopiraj to kodo in jo prilepi v obrazec na levi.

en: Copy this code and paste it into your post, page or text widget content.
sl_SI: Kopirajte to kodo in jo prilepite v svojo objavo, stran ali kot besedilno vsebino gradnika.

en: Croatian
sl_SI: Hrvaščina

en: Czech
sl_SI: Češčina

en: Danish
sl_SI: Danščina

en: Date
sl_SI: Datum

en: Date format seems invalid.
sl_SI: Oblika datuma se zdi nepravilna

en: Date format that the sender entered is invalid
sl_SI: Oblika datuma, ki jo je vpisal pošiljatelj, ni veljavna

en: Date is earlier than minimum limit
sl_SI: Datum je iz obdobja pred nastavljeno minimalno mejo

en: Date is later than maximum limit
sl_SI: Datum je po obdobju nastavljene maksimalne meje

en: Default value
sl_SI: Privzeta vrednost

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Did You Know?
sl_SI: Ste vedeli?

en: Dismiss
sl_SI: Opusti

en: Docs
sl_SI: Dokumentacija

en: Donate
sl_SI: Donacija

en: Drop-down menu
sl_SI: Spustni meni

en: Duplicate
sl_SI: Podvoji

en: Dutch
sl_SI: Nizozemščina

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Edit &#8220;%s&#8221;
sl_SI: Uredi &#8220;%s&#8221;

en: Edit Contact Form
sl_SI: Uredi kontaktni obrazec

en: Email
sl_SI: E-pošta

en: Email address seems invalid.
sl_SI: E-poštni naslov se zdi neveljaven.

en: Email address that the sender entered is invalid
sl_SI: E-poštni naslov, ki ga je vpisal pošiljatelj, ni veljaven

en: English (United States)
sl_SI: Angleščina (ZDA)

en: Error in deleting.
sl_SI: Napaka pri brisanju.

en: Estonian
sl_SI: Estonščina

en: Exclude lines with blank mail-tags from output
sl_SI: Izhod naj izključi vrstice s praznimi mail-oznakami

en: FAQ
sl_SI: PZV (FAQ)

en: Failed to send your message. Please try later or contact the administrator by another method.
sl_SI: Pošiljanje sporočila ni uspelo. Poskusite pozneje ali pa se poskusite obrnite na lastnika z drugo možno metodo.

en: Failed to upload file.
sl_SI: Nalaganje datoteke ni uspelo.

en: Failed to upload file. Error occurred.
sl_SI: Nalaganje datoteke ni uspelo. Prišlo je do napake.

en: File attachments:
sl_SI: Datotečne priloge:

en: File size limit
sl_SI: Omejitev velikosti datoteke

en: File upload
sl_SI: Naloži datoteko

en: Finnish
sl_SI: Finščina

en: For image
sl_SI: Za sliko

en: For input field
sl_SI: Za vnosno polje

en: For more information:
sl_SI: Za več informacij:

en: Foreground color
sl_SI: Barvo ospredja

en: Form
sl_SI: Obrazec

en: Form-tags
sl_SI: Obrazec-oznake

en: French (France)
sl_SI: Francoščina (Francija)

en: From:
sl_SI: Od:

en: From: %s
sl_SI: Od:%s

en: Galician
sl_SI: Galščina

en: Generate Tag
sl_SI: Generiraj oznako (tag)

en: Georgian
sl_SI: Gruzijščina

en: German
sl_SI: Nemščina

en: Get Started
sl_SI: Kako začeti

en: Getting Started with Contact Form 7
sl_SI: Kako začeti s Kontaktnim obrazcem 7

en: Greek
sl_SI: Grščina

en: Gujarati
sl_SI: Gujartščina

en: Haitian
sl_SI: Haitščina

en: Hebrew
sl_SI: Hebrejščina

en: Hindi
sl_SI: Hindijščina

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
sl_SI: S postavitvijo kazalca na vrstico v seznamu kontaktnih obrazcev se vam prikažejo povezana dejanja, ki vam omogočajo upravljanje s kontaktnim obrazcem. Na voljo so vam sledeča dejanja:

en: How Tags Work
sl_SI: Kako delujejo oznake

en: Hungarian
sl_SI: Madžarščina

en: Image settings
sl_SI: Nastavitve slike

en: Image size
sl_SI: Velikost slike

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
sl_SI: V <strong>Sporočilih,</strong> lahko urejate različne vrste sporočil, ki se uporabljajo za ta kontaktni obrazec. Ta sporočila so kratka sporočila, kot  je naprimer sporočilo o napaki, ki se prikaže, ko pustite zahtevano polje prazno.

en: Indian Bengali
sl_SI: Indijski bengalščina

en: Indonesian
sl_SI: Indonezijščina

en: Input field settings
sl_SI: Nastavitev vnosnega polja

en: Insert a blank item as the first option?
sl_SI: Vstavi prazen element kot prvo možnost?

en: Irish
sl_SI: Irščina

en: It is hard to continue development and support for this plugin without contributions from users like you. If you enjoy using Contact Form 7 and find it useful, please consider making a donation.
sl_SI: Težko je nadaljevati z razvojem in podporo za ta vtičnik brez prispevkov uporabnikov, kot ste vi. Če ste zadovoljni z uporabo Contact Form 7 in je za vas koristen, vas prosimo da razmislite o donaciji.

en: Italian
sl_SI: Italijanščina

en: Japanese
sl_SI: Japonščina

en: Korean
sl_SI: Korejščina

en: Label
sl_SI: Napis

en: Large
sl_SI: Veliko

en: Latvian
sl_SI: Latvijščina

en: Lithuanian
sl_SI: Litvanščina

en: Macedonian
sl_SI: Makedonščina

en: Mail
sl_SI: Pošta

en: Mail (2)
sl_SI: Pošta (2)

en: Mail-tags
sl_SI: Pošta-oznake

en: Make checkboxes exclusive?
sl_SI: Naj bo potrditveno polje ekskluzivno?

en: Make this checkbox checked by default?
sl_SI: Naj bo to polje privzeto potrjeno?

en: Make this checkbox work inversely?
sl_SI: Naj bo to potrditveno polje z obratnim delovanjem?

en: Malay
sl_SI: Malajščina

en: Malayalam
sl_SI: Malajalščina

en: Maltese
sl_SI: Malteščina

en: Medium
sl_SI: Srednje

en: Message Body:
sl_SI: Sporočilo:

en: Message body:
sl_SI: Sporočilo:

en: Messages
sl_SI: Sporočila

en: Name
sl_SI: Ime

en: Norwegian (Bokmål)
sl_SI: Norveščina (Bokmål)

en: Note: To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.
sl_SI: Opomba: Za uporabo CAPTCHA, potrebujete nameščen vtičnik Really Simple CAPTCHA.

en: Number (slider)
sl_SI: Številka (drsnik)

en: Number (spinbox)
sl_SI: Številka (spinbox)

en: Number format seems invalid.
sl_SI: Številčna oblika se zdi neveljavna.

en: Number format that the sender entered is invalid
sl_SI: Številčna oblika, ki jo je vnesel pošiljatelj, ni veljavna

en: Number is larger than maximum limit
sl_SI: Številka je večja od največje dovoljene omejitve

en: Number is smaller than minimum limit
sl_SI: Številka je manjše od najmanjše omejitve

en: Old code is also available.
sl_SI: Stara koda je tudi na voljo.

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
sl_SI: V ttem oknu lahko uredite kontaktni obrazec. Kontaktni obrazec je sestavljen iz naslednjih komponent:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
sl_SI: V tem oknu lahko upravljate kontaktne obrazce, ki jih zagotavlja Kontaktni obrazec 7. Lahko upravljate neomejeno število kontaktnih obrazcev. Vsak kontaktni obrazec ima edinstveno ime in kratko kodo ([contact-form-7 ...]). Če želite vstaviti kontaktni obrazec v objavo ali besedilni gradnik, vstavite kratko kodo v ustrezno mesto.

en: Or
sl_SI: Ali

en: Overview
sl_SI: Pregled

en: Persian
sl_SI: Perzijščina

en: Please accept the terms to proceed.
sl_SI: Prosimo, da za nadaljevanje sprejmite pogoje

en: Please fill in the required field.
sl_SI: Prosimo izpolnite zahtevano polje.

en: Polish
sl_SI: Poljščina

en: Portuguese (Brazil)
sl_SI: Portugalščina (Brazilija)

en: Portuguese (Portugal)
sl_SI: Portugalščina (Portugalska)

en: Punjabi
sl_SI: Pandžabščina

en: Put a label first, a checkbox last?
sl_SI: Naj bo najprej naziv in potem potrditveno polje?

en: Quiz
sl_SI: Kviz

en: Quizzes
sl_SI: Kvizi

en: Radio buttons
sl_SI: Izbirni gumbi

en: Required field?
sl_SI: Zahtevano polje?

en: Romanian
sl_SI: Romunščina

en: Russian
sl_SI: Ruščina

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save Messages with Flamingo
sl_SI: Shranite sporočila s Flamingo

en: Search Contact Forms
sl_SI: Išči kontaktne obrazce

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
sl_SI: Iskalni rezultat za &#8220;%s&#8221;

en: Selectable Recipient with Pipes
sl_SI: Izbirni prejemnik z uporabo "pipe"

en: Send
sl_SI: Pošlji

en: Sender doesn't enter the correct answer to the quiz
sl_SI: Pošiljatelj ni vpisal pravilne rešitve kviza

en: Sender's message was failed to send
sl_SI: Pošiljateljevo sporočilo ni bilo uspešno poslano

en: Sender's message was sent successfully
sl_SI: Pošiljateljevo sporočilo je bilo uspešno poslano

en: Sending ...
sl_SI: Pošiljanje...

en: Serbian
sl_SI: Srbščina

en: Setting Up Mail
sl_SI: Nastavitev pošte

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Shortcode
sl_SI: Kratka-koda

en: Show all messages
sl_SI: Prikaži vsa sporočila

en: Sinhala
sl_SI: Singalščina

en: Slovak
sl_SI: Slovaščina

en: Slovene
sl_SI: Slovenščina

en: Small
sl_SI: Majhno

en: Spam Filtering with Akismet
sl_SI: Spam Filtriranje z Akismet

en: Spanish (Spain)
sl_SI: Španščina (Španija)

en: Subject
sl_SI: Zadeva

en: Subject:
sl_SI: Zadeva:

en: Subject: %s
sl_SI: Zadeva:%s

en: Submission was referred to as spam
sl_SI: Pošiljanje je bilo označeno kot neželjeno (spam) sporočilo

en: Submit button
sl_SI: Gumb za pošiljanje

en: Support
sl_SI: Podpora

en: Swedish
sl_SI: Švedščina

en: Tagalog
sl_SI: Tagaloščina

en: Tamil
sl_SI: Tamilščina

en: Telephone number
sl_SI: Telefonska številka

en: Telephone number seems invalid.
sl_SI: Telefonska številka se zdi neveljavna

en: Telephone number that the sender entered is invalid
sl_SI: Telefonska številka, ki jo je vpisal pošiljatelj, ni veljavna

en: Text area
sl_SI: Območje besedila

en: Text field
sl_SI: Polje z besedilom

en: Thai
sl_SI: Tajščina

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
sl_SI: Koda ki jo je vnesel pošiljatelj se ne ujema s CAPTCHA

en: There are also special mail-tags that have specific names, but don&#8217;t have corresponding form-tags. They are used to represent meta information of form submissions like the submitter&#8217;s IP address or the URL of the page.
sl_SI: Obstajajo tudi posebne poštne-oznake (mail-tags) vendar nimajo pripadajoče oznake obrazca (form-tags) Uporabljajo se za predstavljanje meta informacij poslanega oprazca kot naprimer IP naslov pošiljatelja ali URL naslov strani

en: There are terms that the sender must accept
sl_SI: Obstajajo pogoji,  ki jih pošiljatelj mora sprejeti

en: There is a field that the sender must fill in
sl_SI: Obstaja polje, ki ga pošiljatelj mora izpolniti

en: There is a field that the user input is longer than the maximum allowed length
sl_SI: Obstaja polje, kjer je uporabnik presegel dovoljeno dolžino vnosa

en: There is a field that the user input is shorter than the minimum allowed length
sl_SI: Obstaja polje, kjer je uporabnik ni dosegel minimalne zahtevane dolžine vnosa

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
sl_SI: Kontaktni obrazec vsebuje CAPTCHA polja, vendar pa knjižnic ki jih potrebuje  (GD in FreeType) ni moč zaznati oz. najti na vašem strežniku.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
sl_SI: Kontaktni obrazec vsebuje CAPTCHA polja, vendar začasna mapo za datoteke (%s) ne obstaja ali pa ni zapisljiva. Ustvarite mapo ali ročno spremenite dovoljenja mape.

en: This contact form contains file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
sl_SI: Kontaktni obrazec vsebuje polja za  nalaganje datotek, vendar  pa začasno mapo za datoteke (%s) ne obstaja ali pa ni zapisljiva. Ustvarite mapo ali pa ročno spremenite dovoljenja mape.

en: This date is too early.
sl_SI: Datum je preveč nazaj

en: This date is too late.
sl_SI: Ta datum je prepozen

en: This e-mail was sent from a contact form on %1$s (%2$s)
sl_SI: To sporočilo je bilo poslano preko kontaktnega obrazca s strani %1$s (%2$s)

en: This field requires author's URL
sl_SI: Polje zahteva avtorjev URL naslov

en: This field requires author's email address
sl_SI: Polje zahteva e-poštni naslov avtorja

en: This field requires author's name
sl_SI: Polje zahteva ime avtorja

en: This file is too large.
sl_SI: Ta datoteka je prevelika.

en: This file type is not allowed.
sl_SI: Ta vrsta datoteke ni dovoljena

en: This input is too long.
sl_SI: Ta vnos je predolg.

en: This input is too short.
sl_SI: Ta vnos je prekratek

en: This number is too large.
sl_SI: Ta številka je prevelika.

en: This number is too small.
sl_SI: Ta številka je premajhna.

en: Title
sl_SI: Naslov

en: To use CAPTCHA, you need <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a> plugin installed.
sl_SI: Da bi lahko uporabili CAPTCHA potrebujete nameščen in aktiven vtičnik <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a>

en: To:
sl_SI: Za:

en: Tracking with Google Analytics
sl_SI: Sledenje z Google Analytics

en: Turkish
sl_SI: Turščina

en: URL seems invalid.
sl_SI: URL naslov se zdi neveljaven

en: URL that the sender entered is invalid
sl_SI: Spletni naslov, ki ga je vpisal pošiljatelj, ni veljaven

en: Ukrainian
sl_SI: Ukrajinščina

en: Untitled
sl_SI: Neimenovan

en: Uploaded file is not allowed file type
sl_SI: Naložena vrsta datoteka ni v dovoljenem formatu

en: Uploaded file is too large
sl_SI: Naložena datoteka je prevelika

en: Uploading a file fails for PHP error
sl_SI: Nalaganje datoteke ni uspelo zaradi PHP napake

en: Uploading a file fails for any reason
sl_SI: Nalaganje datoteke ne uspe iz kakršnega koli razloga

en: Use HTML content type
sl_SI: Uporabite HTML vrsto vsebine

en: Use mail (2)
sl_SI: Uporabite pošta (2)

en: Use the default language (%s)
sl_SI: Uporabite privzeti jezik (%s)

en: Use this text as placeholder?
sl_SI: Uporabi to besedilo kot oznako mesta

en: Validation errors occurred
sl_SI: Prišlo je do napake pri preverjanju veljavnosti obrazca

en: Validation errors occurred. Please confirm the fields and submit it again.
sl_SI: Prišlo je do napake pri preverjanju veljavnosti. Prosimo, preverite vsa polja obrazca in ga poskusite ponovno poslati.

en: Vietnamese
sl_SI: Vietnamščina

en: While form-tags have a comparatively complex syntax, you don&#8217;t need to know the syntax to add form-tags because you can use the straightforward tag generator (<strong>Generate Tag</strong> button on this screen).
sl_SI: Ne glede na to, da imajo oznake obrazca razmeroma zapleteno strukturo vam le te ni treba poznati saj oznako obrazca preprosto dodate z neposrednim generatorjen oznak  (Gumb <strong>Generator oznak</strong>v tem oknu).

en: Wrap each item with <label> tag?
sl_SI: Zaključi vsak element z <label>oznako?</label>

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sl_SI: Ste tik pred tem, da izbrišete ta kontaktni obrazec.
    'Prekliči' za preklic izbrisa ali 'OK' za potrditev izbris.

en: You are not allowed to delete this item.
sl_SI: Nimate zadostnih dovoljenj za izbris te postavke.

en: You are not allowed to edit this item.
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje te postavke.

en: You can add a new contact form on this screen. You can create a contact form in your language, which is set WordPress local settings, or in a language that you select from available options.
sl_SI: V tem oknu lahko dodate nov kontaktni obrazec. Kontaktni obrazec lahko ustvarite v vašem jeziku, ki je nastavljen v nastavitvah WordPress ali pa v jeziku ki ga izberete med možnimi izbirami.

en: Your Email
sl_SI: Vaša e-pošta

en: Your Message
sl_SI: Vaše sporočilo

en: Your Name
sl_SI: Vaše ime

en: Your answer is not correct.
sl_SI: Vaš odgovor je napačen.

en: Your entered code is incorrect.
sl_SI: Vaša vnešena koda ni pravilna.

en: Your message was sent successfully. Thanks.
sl_SI: Vaše sporočilo je bilo uspešno poslano. Hvala.

en: bytes
sl_SI: bajtov

en: optional
sl_SI: izbirno
