Contact Form 7 - en to uk_UA translation catalogue (239 entries)

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s with no alternative available.
uk_UA: %1$s є <strong>застарілим</strong> і не має альтернативної заміни починаючи з версії %2$s.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
uk_UA: %1$s є <strong>застарілим</strong> починаючи з версії %2$s! Використовуйте %3$s.

en: %s ago
uk_UA: %s назад

en: (required)
uk_UA: (обов'язково)

en: (select language)
uk_UA: (оберіть мову)

en: * One choice per line.
uk_UA: * Кожна опція в окремому рядку.

en: * That means visitor who accepts the term unchecks it.
uk_UA: * Це означає, що відвідувач, який відзначив прапорець, відмінив вибір.

en: * quiz|answer (e.g. 1+1=?|2)
uk_UA: * запитання|відповідь (приклад: 1+1=?|2)

en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
uk_UA: <strong>Contact Form 7 %1$s потребує версію WordPress %2$s або новішу.</strong> Будь ласка, <a href="%3$s">оновіть WordPress</a>.

en: <strong>Jetpack may cause problems for other plugins in certain cases.</strong> <a href="%s" target="_blank">See how to avoid it.</a>
uk_UA: <strong>У деяких випадках Jetpack може конфліктувати з іншими плаґінами.</strong> <a href="%s" target="_blank">Дізнайтеся, як цього уникнути.</a>

en: Acceptable file types
uk_UA: Допустимі типи файлів

en: Acceptance
uk_UA: Погодження

en: Add New
uk_UA: Додати

en: Add New Contact Form
uk_UA: Додати нову контактну форму

en: Additional Settings
uk_UA: Додаткові налаштування

en: Additional headers:
uk_UA: Додаткові заголовки:

en: Admin Screen
uk_UA: Сторінка адміністрування

en: Afrikaans
uk_UA: Африка́анс

en: Albanian
uk_UA: Албанська

en: Allow multiple selections?
uk_UA: Дозволити множинний вибір?

en: And, put this code into the File Attachments field below.
uk_UA: І вставте цей код у текст повідомлення, розміщений нижче.

en: And, put this code into the Mail fields below.
uk_UA: І вставте цей код у текст повідомлення, розміщений нижче.

en: Arabic
uk_UA: Арабська

en: Armenian
uk_UA: Вірменська

en: Author
uk_UA: Автор

en: Azerbaijani
uk_UA: Азербайджанська

en: Background color
uk_UA: Колір фону

en: Bangla
uk_UA: Бенгалі

en: Basque
uk_UA: Баскійська

en: Belarusian
uk_UA: Білоруська

en: Bosnian
uk_UA: Боснійська

en: Brazilian Portuguese
uk_UA: Бразильська португальська

en: Bulgarian
uk_UA: Болгарська

en: Catalan
uk_UA: Каталонська

en: Central Kurdish
uk_UA: Сорані

en: Checkboxes
uk_UA: Прапорці

en: Chinese (Simplified)
uk_UA: Китайська (спрощена)

en: Chinese (Traditional)
uk_UA: Китайська (традиційна)

en: Choices
uk_UA: Вибір

en: Contact
uk_UA: Форми

en: Contact Form
uk_UA: Контактна форма

en: Contact Form 7 Needs Your Support
uk_UA: Contact Form 7 потребує Вашої підтримки

en: Contact Forms
uk_UA: Контактні форми

en: Contact form %d
uk_UA: Контактна форма %d

en: Contact form created.
uk_UA: Контактну форму створено.

en: Contact form deleted.
uk_UA: Контактну форму видалено.

en: Contact form saved.
uk_UA: Контактну форму збережено.

en: Copy
uk_UA: Копіювати

en: Copy this code and paste it into the form left.
uk_UA: Скопіюйте і вставте цей код у форму, розміщену ліворуч.

en: Copy this code and paste it into your post, page or text widget content.
uk_UA: Скопіюйте і вставте цей код у Вашу сторінку, публікацію або текстовий віджет.

en: Croatian
uk_UA: Хорватська

en: Czech
uk_UA: Чеська

en: Danish
uk_UA: Данська

en: Date
uk_UA: Дата

en: Date format seems invalid.
uk_UA: Невірний формат дати.

en: Date format that the sender entered is invalid
uk_UA: Формат введеної дати є невірним

en: Date is earlier than minimum limit
uk_UA: Дата менша за мінімально допустиме значення

en: Date is later than maximum limit
uk_UA: Дата більша за максимально допустиме значення

en: Default value
uk_UA: Значення за замовчуванням

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Did You Know?
uk_UA: Чи Ви знали?

en: Dismiss
uk_UA: Закрити

en: Docs
uk_UA: Статті

en: Donate
uk_UA: Пожертва

en: Drop-down menu
uk_UA: Випадне меню

en: Duplicate
uk_UA: Дублювати

en: Dutch
uk_UA: Голландська

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Edit &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Редагувати &#8220;%s&#8221;

en: Edit Contact Form
uk_UA: Редагувати контактну форму

en: Email address seems invalid.
uk_UA: Адресу електронної пошти введено невірно.

en: Email address that the sender entered is invalid
uk_UA: Введена адреса електронної пошти є невірною

en: English
uk_UA: Англійська

en: Error in deleting.
uk_UA: Помилка під час видалення.

en: Esperanto
uk_UA: Есперанто

en: Estonian
uk_UA: Естонська

en: FAQ
uk_UA: ЧаПи

en: Failed to send your message. Please try later or contact the administrator by another method.
uk_UA: Не вдалося надіслати повідомлення. Будь ласка, спробуйте ще раз або зв'яжіться з нами в інший спосіб.

en: Failed to upload file.
uk_UA: Помилка при завантаженні файлу.

en: Failed to upload file. Error occurred.
uk_UA: Збій при завантаженні файлу. Виникла помилка.

en: File attachments:
uk_UA: Прикріплені файли:

en: File size limit
uk_UA: Максимальний розмір файлу

en: File upload
uk_UA: Завантаження файлу

en: Finnish
uk_UA: Фінська

en: For image
uk_UA: Для зображення

en: For input field
uk_UA: Для поля введення

en: Foreground color
uk_UA: Колір переднього плану

en: Form
uk_UA: Форма

en: French
uk_UA: Французька

en: From:
uk_UA: Від:

en: From: %s
uk_UA: Від: %s

en: Galician
uk_UA: Галісійська

en: Generate Tag
uk_UA: Створити теґ

en: Georgian
uk_UA: Грузинська

en: German
uk_UA: Німецька

en: Get Started
uk_UA: Розпочати

en: Getting Started with Contact Form 7
uk_UA: Притупаючи до роботи з Contact Form 7

en: Greek
uk_UA: Грецька

en: Gujarati
uk_UA: Гуджараті

en: Haitian
uk_UA: Гаїтянська

en: Hebrew
uk_UA: Іврит

en: Hindi
uk_UA: Хінді

en: How Tags Work
uk_UA: Як працюють теґи

en: Hungarian
uk_UA: Угорська

en: Image settings
uk_UA: Налаштування зображення

en: Image size
uk_UA: Розмір зображення

en: Indian Bengali
uk_UA: Бенгальська

en: Indonesian
uk_UA: Індонезійська

en: Input field settings
uk_UA: Налаштування полів вводу

en: Insert a blank item as the first option?
uk_UA: Вставити порожній елемент на початку списку?

en: Irish
uk_UA: Ірландська

en: It is hard to continue development and support for this plugin without contributions from users like you. If you enjoy using Contact Form 7 and find it useful, please consider making a donation.
uk_UA: Нам складно продовжувати розробку і підтримку цього плаґіна без Вашої допомоги. Якщо Вам сподобався плаґін Contact Form 7, будь ласка, зробіть пожертвування.

en: Italian
uk_UA: Італійська

en: Japanese
uk_UA: Японська

en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
uk_UA: Ще один плаґін контактних форм. Простий, проте гнучкий.

en: Korean
uk_UA: Корейська

en: Label
uk_UA: Мітка

en: Large
uk_UA: Великий

en: Latvian
uk_UA: Латвійська

en: Lithuanian
uk_UA: Литовська

en: Macedonian
uk_UA: Македонська

en: Mail
uk_UA: Пошта

en: Mail (2)
uk_UA: Пошта (2)

en: Make checkboxes exclusive?
uk_UA: Зробити ці прапорці ексклюзивними?

en: Make this checkbox checked by default?
uk_UA: Зробити цей прапорець відзначеним за замовчуванням?

en: Make this checkbox work inversely?
uk_UA: Зробити цей прапорець працюючим навпаки?*

en: Malay
uk_UA: Малайська

en: Malayalam
uk_UA: Малаялам

en: Maltese
uk_UA: Мальтійська

en: Medium
uk_UA: Середній

en: Message Body:
uk_UA: Текст повідомлення:

en: Message body:
uk_UA: Текст повідомлення:

en: Messages
uk_UA: Повідомлення

en: Name
uk_UA: Ім'я

en: Norwegian
uk_UA: Норвезька

en: Note: To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.
uk_UA: Примітка: Для використання CAPTCHA, Вам необхідно встановити плаґін Really Simple CAPTCHA.

en: Number (slider)
uk_UA: Число (слайдер)

en: Number (spinbox)
uk_UA: Число (лічильник)

en: Number format seems invalid.
uk_UA: Невірний числовий формат.

en: Number format that the sender entered is invalid
uk_UA: Формат введеного числа є невірним

en: Number is larger than maximum limit
uk_UA: Число більше максимально допустимого значення

en: Number is smaller than minimum limit
uk_UA: Число менше мінімально допустимого значення

en: Old code is also available.
uk_UA: Старий код також підтримується.

en: Or
uk_UA: Або

en: Persian
uk_UA: Перська

en: Please accept the terms to proceed.
uk_UA: Прийміть умови, щоб продовжити.

en: Please fill the required field.
uk_UA: Будь ласка, заповніть обов’язкове поле.

en: Polish
uk_UA: Польська

en: Portuguese
uk_UA: Португальська

en: Put a label first, a checkbox last?
uk_UA: Спершу мітка, а потім прапорець?

en: Quiz
uk_UA: Запитання

en: Quizzes
uk_UA: Запитання

en: Radio buttons
uk_UA: Радіо-кнопки

en: Required field?
uk_UA: Обов'язкове поле?

en: Romanian
uk_UA: Румунська

en: Russian
uk_UA: Російська

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Save Messages with Flamingo
uk_UA: Збереження повідомлень з допомогою Flamingo

en: Search Contact Forms
uk_UA: Пошук контактних форм

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Результати пошуку &#8220;%s&#8221;

en: Selectable Recipient with Pipes
uk_UA: Вибір одержувачів відправником

en: Send
uk_UA: Відправити

en: Sender doesn't enter the correct answer to the quiz
uk_UA: Відправник не дав вірної відповіді на запитання

en: Sender's message was failed to send
uk_UA: Не вдалося надіслати повідомлення

en: Sender's message was sent successfully
uk_UA: Ваше повідомлення успішно надіслано

en: Sending ...
uk_UA: Надсилання...

en: Serbian
uk_UA: Сербська

en: Setting Up Mail
uk_UA: Налаштування пошти

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Shortcode
uk_UA: Шорткод

en: Sinhala
uk_UA: Сингальська

en: Slovak
uk_UA: Словацька

en: Slovene
uk_UA: Словенська

en: Small
uk_UA: Маленький

en: Spam Filtering with Akismet
uk_UA: Фільтрація спаму з допомогою Akismet

en: Spanish
uk_UA: Іспанська

en: Subject
uk_UA: Тема

en: Subject:
uk_UA: Тема:

en: Subject: %s
uk_UA: Тема: %s

en: Submission was referred to as spam
uk_UA: Повідомлення визначено як спам

en: Submit button
uk_UA: Кнопка відправлення

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Swedish
uk_UA: Шведська

en: Tagalog
uk_UA: Тагальська

en: Tamil
uk_UA: Тамільська

en: Telephone number
uk_UA: Номер телефону

en: Telephone number seems invalid.
uk_UA: Невірний номер телефону.

en: Telephone number that the sender entered is invalid
uk_UA: Введений номер телефону є невірним

en: Text area
uk_UA: Багаторядкове текстове поле

en: Text field
uk_UA: Текстове поле

en: Thai
uk_UA: Тайська

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
uk_UA: Невірний код CAPTCHA

en: There are terms that the sender must accept
uk_UA: Є умови, які відправник повинен прийняти

en: There is a field that the sender must fill in
uk_UA: Це поле необхідно заповнити

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
uk_UA: Ця форма використовує CAPTCHA, проте необхідні бібліотеки (GD і FreeType) недоступні на Вашому сервері.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
uk_UA: Ця форма містить поля CAPTCHA, проте тимчасовий каталог для файлів (%s) не існує або недоступний для запису. Ви можете створити цей каталог або встановити дозвіл на запис вручну.

en: This contact form contains file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
uk_UA: Ця форма містить поля для завантаження файлів, проте тимчасовий каталог для файлів (%s) не існує або недоступний для запису. Ви можете створити цей каталог або встановити дозвіл на запис вручну.

en: This date is too early.
uk_UA: Вказана передчасна дата.

en: This date is too late.
uk_UA: Вказана запізня дата.

en: This e-mail was sent from a contact form on %1$s (%2$s)
uk_UA: Це повідомлення було відправлено з сайту %1$s (%2$s)

en: This field requires author's URL
uk_UA: Це поле потребує URL автора

en: This field requires author's email address
uk_UA: Це поле потребує email автора

en: This field requires author's name
uk_UA: Це поле потребує ім'я автора

en: This file is too large.
uk_UA: Цей файл занадто великий.

en: This file type is not allowed.
uk_UA: Цей тип файлу недозволений.

en: This number is too large.
uk_UA: Це число занадто велике.

en: This number is too small.
uk_UA: Це число є занадто малим.

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: To use CAPTCHA, you need <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a> plugin installed.
uk_UA: Для використання CAPTCHA, Вам необхідно встановити плаґін <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a>.

en: To:
uk_UA: Кому:

en: Tracking with Google Analytics
uk_UA: Відстеження з допомогою Google Analytics

en: Turkish
uk_UA: Турецька

en: URL seems invalid.
uk_UA: Недійсний URL.

en: URL that the sender entered is invalid
uk_UA: Введений URL є недійсним

en: Ukrainian
uk_UA: Українська

en: Untitled
uk_UA: Без назви

en: Uploaded file is not allowed file type
uk_UA: Завантажений файл має недозволений тип

en: Uploaded file is too large
uk_UA: Завантажений файл занадто великий

en: Uploading a file fails for PHP error
uk_UA: Збій при завантаженні

en: Uploading a file fails for any reason
uk_UA: Помилка завантаження файлу

en: Use HTML content type
uk_UA: Використовувати HTML у повідомленні

en: Use mail (2)
uk_UA: Відправляти на пошту (2)

en: Use the default language (%s)
uk_UA: Використати мову за замовчуванням (%s)

en: Use this text as placeholder?
uk_UA: Використовувати як placeholder?

en: Validation errors occurred
uk_UA: Помилки при заповненні форми

en: Validation errors occurred. Please confirm the fields and submit it again.
uk_UA: Помилки при заповненні. Зверніть увагу на обов'язкові поля і відправте ще раз.

en: Vietnamese
uk_UA: В'єтнамська

en: Wrap each item with <label> tag?
uk_UA: Загорнути кожен елемент у теґ <label>?

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
uk_UA: Ви справді бажаєте видалити цю форму?

en: You are not allowed to delete this item.
uk_UA: Недостатньо прав для видалення.

en: You are not allowed to edit this item.
uk_UA: Недостатньо прав для редагування.

en: Your Email
uk_UA: Ваш email

en: Your Message
uk_UA: Ваше повідомлення

en: Your Name
uk_UA: Ваше ім'я

en: Your answer is not correct.
uk_UA: Ваша відповідь невірна.

en: Your entered code is incorrect.
uk_UA: Введено невірний контрольний код.

en: Your message was sent successfully. Thanks.
uk_UA: Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлено.

en: bytes
uk_UA: байт

en: optional
uk_UA: додатково
